Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Uzmanlığı
200 SAAT


Bu eğitimle birlikte ONLINE CV HAZIRLAMA TEKNİKLERİ ve ONLINE MUHASEBE EĞİTİMİ ÜCRETSİZ

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans

Geleceğin Mesleğini Fark Edin!
Bemar Kariyer Okulu, hayatın üretken professional essay editing service tarafını temsil eden ve kişiler için sürekli yükselme grafiği sunan bir kurumdur. Başarı hayatın odak noktasıdır. Toplumsal algı ve kişisel algıda mihenk taşı; başarmaktır. Hangi serüvene atılırsanız atılın, başarmak esas olandır. Başarının pek çok kriteri ve ölçüsü vardır. Hiç kuşkusuz kusursuz meslek bilgisi ve becerisi bu kriter ve ölçüler arasındadır. Bemar, kişisel gelişim koçunuz olarak sizi mesleki anlamda yükseğe çıkartacak öngörülü eğitimler sunmaktadır.

Bemar Kariyer ile Fark Yaratın!

Her kurumun muhasebe ve finans departmanı, o kurumun temel assignment writer taşıdır. Yatırımın geri dönüşümündeki analizi ve periyotları muhasebe ve finans ile netleşmektedir. Hiç kuşkusuz her firmanın görmek istediği şey kazançtır. Bu kazancın sistemli bir şekilde kontrol edilmesi, ölçümlenmesi ve kaydedilmesi bu departman ile ilgilidir. Bu anlamda kişi ve kurumlar Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Okulu ile işin artı, eksi, fark ve daha pek çok durumunu analiz edebilirler.
Bemar kariyer, kişisel gelişimiz için ya da kurumsal gelişiminiz için sizlerle dirsek teması içerisindedir. Mesleki anlamda fark yaratmak, yükselmek ve daha iyi olmak için harekete geçin!

Ön Muhasebe
İşletme Defteri
Demirbaşlar
Personel İşlemleri
Beyannameler
Genel Muhasebe
Netsis
Mikro
Nebim Winner
Maliyet Muhasebesi
Dış Ticaret Muhasebesi
Mali Tablolar Analizleri
İthalat/İhracat Muhasebesi
İleri Muhasebe Uygulamalari
Muhasebe Programlari
Serbest Meslek Kazanç Defretleri

Merak Ettikleriniz

Günümüz ekonomik koşullarında, işsizlik sorununa kalıcı çözüm bulmak; yepyeni kariyer hedefleri olan herkes için bilgisayarlı muhasebe eğitimine katılmayı öneriyoruz. Katılacağınız eğitimlerde kazanacağınız deneyimler ışığında, iş bulmak sizin için problem olmaktan çıkacaktır. Alacağınız katılım belgeleri iş başvurularınızda sizlerin tercih edilmesinde çok önemli rol oynayacaktır.
Günümüz ekonomik koşullarında işsizlik sorununa kalıcı çözüm sunmak üzere Türkiye’nin ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimlerini başlatan kurum olarak mali müşavirlerin hazırladığı ve güncellediği teori ve uygulamalı program eğitiminden oluşmaktadır. İş hayatında önemini yitirmeyecek ender sektörlerden biri olan ve bu alanda, ön muhasebe, genel muhasebe, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda analiz edilerek temel bilgisayar programları ile birlikte teoriyi pratikle bütünleştirmek isteyen, ileri muhasebe ve finans alanlarında tam donanımlı muhasebeci olarak kariyer yapmak isteyenlere hitap eder. Katılımcılar eğitim sonunda şirketleri muhasebe departmanlarındaki bütün süreçlere hakim olacak donanıma sahip olurlar. Bu süreçlerin başında ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimi gelir Bu aşamadan sonra katılımcılar üç muhasebe programı merkezinde -NETSIS, MIKRO, NEBIM WINNER- şirketlerin cari hesaplarını kontrol etmeyi, gelir-gider, kar hesaplarını tutmayı öğrenirler. Eğitimin son aşaması olan ileri düzey ve finans ayağında ise katılımcılar şirketlerin verilerini excel tablolarına girmeyi, analiz yapmayı ve çözüm üretmeyi öğrenirler.
Eğitim programını bitiren ve katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar eğitim sonunda; *M.E.B. Onaylı Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe Sertifikası *MIKRO Başarı Sertifikası *NEBIM WINNER Başarı Sertifikası *Bemar Kariyer Okulu Onaylı Başarı Sertifikası almaya hak kazanırlar. Bemar Kariyer Okulları Netsis Lisanslı Eğitim Merkezidir. Bemar Kariyer Okulları Nebim Yetkili Eğitim Merkezidir. Bemar Kariyer Okulları Mikro Yetkili Eğitim Merkezidir.