Dış Ticaret E-Ticaret Okulu
130 SAAT

Bu eğitimle birlikte; ONLINE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ ve ONLINE DIŞ TİCARET EĞİTİMİ ÜCRETSİZ

Dış Ticaret E-Ticaret Okulu

Bemar Dış Ticaret E-Ticaret Okulu

Dış Ticaret ‘’ Açığını’’ Bemar Kariyer İle Kapatın

Bemar Kariyer Okulu, pek çok essay proofreader eğitim programı ile sizlere yeni ufuklar sunmaktadır. Dış Ticaret E-Ticaret Okulu bu sınırsız ufukları sizlerle buluşturmaktadır. Popüler kültürün en önemli iki öğesi olan E-Ticaret ve Dış Ticaret, hayatın her alanında kişisel kariyerinize ve şirket kariyerinize büyük katkılar sağlamaktadır.

Ulusal ve Uluslararası ticaret, her şirket için son derece önemlidir. Şirketlerin bu yurtdışı ayağını yönetmesi içinse gerekli olan nitelikli elemanlardır. Dış Ticaret E-Ticaret Okulu ile firmaların aradığı nitelikli eleman kategorisine yükselebilirsiniz. Profesyoneller için, mesleğe yeni adım atanlar için, tematik bir alanda yükselmek isteyenler için son derece yararlı olan bu eğitim programı kariyerinize büyük bir ivme kazandıracaktır.

Ortak Dünya Dilini Yeniden Keşfedin

E- Ticaret ve Dış Ticaretin ortaklığı dünya dilini anlamanızı sağlayan, analitik düşünmenizi sağlayan, vizyon ve misyon olarak gelişmenizi sağlayan bir ortaklıktır. Teorik ve pratik bilgilerin bir pota eritilmesi bu alanda başarılı olmak için en temel iki sebeptir. Dış Ticaret E-Ticaret Okulu ile internet dünyasının şifrelerini çözebilir ve dış ticaretin kitabını yeniden yazabilirsiniz. Meslek hayatınızın ya da sosyal hayatınızın her alanında kullanacağınız bu sertifika ile başarı grafiğinizi sürekli arttırabilirsiniz.

İnternet habitatında E-Ticaret, her zaman kral koltuğunda oturmaktadır. Teknolojik değişimlere, sosyal medyanın gelişimine, pazarlama stratejilerine hakim olmak E-Ticarette son derece önemli online assignment writers hamlelerdir. Dış Ticaret ise; değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurmak ile doğru orantılıdır. Global bakış açısı ile hareket etmek, çok yönlü düşünebilmek dış ticaret alanındaki önemli hamlelerdir. Bemar Kariyer Okulu, bu anlamda en yakınınızdaki eğitim, gelişim ve kariyer ortağınızdır.

Öngörülü ve Sürdürülebilir Başarıyı Yakalayın

Mesleki başarıda öngörü ve sürdürülebilir başarı son derece önemlidir. Bu bilinç düzeyine ulaşmak ise eğitimler ile mümkündür. Eğitimler, hem kurumların kariyeri için hem de bireylerin kariyeri için son derece önemlidir. Eğer siz de kariyerinize önem veriyorsanız ve eğitimlerin önemli bir ölçüt olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bu programlara katılabilirsiniz.

Bemar Kariyer Okulu tüm eğitimlerinde, tüm sertifika programlarında öngörülü bir bakış açısına sahiptir. Bu öngörü ile tüm dünyayı takip eden bir radar gibi çalışmaktadır. Kişisel kariyer hedeflerine, şirketlerin gelişim, büyüme ve sürdürülebilirlik hedeflerine çözümler üretmektedir. Dış Ticaret E-Ticaret Okulu sertifika programı da tüm bu düşünceler, fikirler ışığında sizlere yol göstermeyi hedefliyor.


Eğitim Programı

Dış Ticarete Giriş
Dış Ticaret Uzmanlığı nedir?
Uluslar arası Ticaret Odası Broşürleri
Dış Ticaret Şekilleri ve Dokümanları
Ödeme ve Teslim Şekilleri
Bankacılık Uygulamaları
Akreditif Şekilleri
Stand By L/C nedir ve uygulaması
Uluslararası Pazarlama Teknikleri
Devlet Yardımları ve Teşvikler
Gümrük Uygulamaları
Sermaye Hareketleri
Özellikli İthalat İşlemleri
Case Study Analizleri
Serbest Bölgeler
Nakliye ve Sigorta İşlemleri
Dış Ticaretin Finansmanı
Dahilde İşleme Rejimi
Hariçte İşleme Rejimi
İthalat-İhracat Bedellerinin Süreleri
Kambiyo Hesap Kapatma
Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF)
Pazarlama ve İhracatta Fiyat Oluşturma
Dış Ticarette Standardizasyon
İnovastyon – Innovation
Belgelendirme ve Standartlar
Mal ve Hizmet Bazlı Proje Hazırlama
Pazarlama Stratejileri ve Hedef Pazarlar
Organizasyonlar ve BASEL 1 ve BASEL 2 Kararları
İTHALAT İHRACAT İNGİLİZCESİ
E-TİCARET
İHRACAT MÜŞTERİSİ BULMA
DIŞ TİCARETTE SATIŞ PAZARLAMA TEKNİKLERİ
EKOLOJİK ÜRÜNLER, SERTİFİKASYONLARI VE PAZAR PAYLARI
AVRUPA BİRLİĞİ HİBE PROJELERİ VE UYGULAMALARI
İTHALAT VE İHRACAT PROJESİ


Bir işe, mesleğe sahipken ek iş olarak e-ticaret yapmak isteyenler, sermaye koymadan aracılık faaliyetlerinde gelir elde etmek isteyenler, işsizler, öğrenciler, tüm çalışanlar ve dış ticaret alanında kariyer yapmak isteyen herkes bu eğitimlere katılabilir.
Ulusal ve Uluslar arası ticaretin gelişmesi ile beraber geleceğin en popüler mesleklerinden birisi haline gelen Dış Ticaret ve E-Ticaret sektörüne yönelik tüm ithalat ve ihracat işlemlerini içeren güncel ve uygulamalı program eğitiminden oluşmaktadır. Global dünya ekonomisinin ihtiyaç duyduğu donanıma sahip bireyler yetiştirilmesi amaçlanarak girişimcilerin, kendi firmasını kurmak ihracat veya ithalat firmalarında çalışmak isteyenlerin, sermaye koymadan aracılık faaliyetlerinde gelir elde etmeye yönelik kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.

Uygulama ve teorinin iç içe geçtiği eğitimin sunduğu en önemli olanak, katılımcılara gerçek ithalat-ihracat sürecini yaşatmaktadır. Katılımcılar 20 gerçek firma ile yazışarak eğitim sırasında E-Ticaret deneyimi yaşamaktadırlar. Dış Ticaret mevzuatını tüm yönleriyle bilen e-ticaret uygulamalarına hakim olarak, ekolojik ürünler sertifikasyon süreci ile AB Hibe Proje yazımını ve temel dış ticaret ingilizcesini kullanabilir halde mezun olacaklardır.
Eğitim programını bitiren ve katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar eğitim sonunda;

*M.E.B. Onaylı İthalat ve İhracat Uygulamalı Eleman Yetiştirme Sertifikası

* E-Ticaret Başarı Sertifikası

*Bemar Kariyer Okulu Onaylı Başarı Sertifikası almaya hak kazanırlar.
Programı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz milyonlarca alıcı ve satıcıya çok kısa sürede ulaşabilir; Yeni pazarlar ve alıcılara, ulaşarak ticaret yapabilir, güvenilir tedarikçiyi daha kısa zamanda bulma Uluslararası firmalarla işbirliği Daha az maliyetle ticaret imkanı Web mağaza vitrinleri ve kataloglar ile düşük maliyetli tanıtım imkanı Zaman ve mekandan bağımsız ticari faaliyetleri gerçekleştirme Dış ticaret yapan ulusal ve uluslar arası işletmelerde çalışma olanağı edineceklerdir.

Neden Bemar ile Eğitim ?

Eğitim içeriği piyasa uzmanları ve üniversite öğretim üyelerince sürekli güncellenmektedir Eğitimler uygulama eksenli olarak planlanmaktadır.

Öğrencilerimize iş hayatında destek ve danışmanlık hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Öğrencilerimiz şirket kurma maliyetini üstlenmeden Bemar Kariyer Okulu Şirketler Topluluğu üzerinden rahatlıkla ticaret yapabilmektedir. Ulusal ve Uluslararası ticaretin gelişmesiyle beraber Dış Ticaret ve E-Ticaret geleceğin en popüler mesleklerinden birisi haline gelmektedir. Dış ticaretle uğraşan kurumların personel ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır.