Grafik ve Web Tasarım Okulu
250 SAAT

Bu eğitimle birlikte; ONLINE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ ÜCRETSİZ

Grafik ve Web Tasarım Okulu

Bemar Grafik ve Web Tasarım Okulu

Renk, Desen ve Biçimlerin En Estetik Hali…

Bemar Kariyer Okulu, kariyer hedefi olan her birey için her kurum için pek çok sertifika programı sunmaktadır. Grafik ve Web Tasarım Okulu, bu sertifika programlarından bir tanesidir. Tasarım, web ve grafiğin oluşturduğu kolaj hiç kuşkusuz günümüzde son derece popüler oluşumlardır. Tasarım, her sektör için olmazsa olmaz bir sanattır. Herhangi bir ürün ya da hizmet, ilk önce tasarlanır, sonrasında eskiz edilir ve son olarak da görsel olarak vücut bulur.

Grafik ve Web Tasarım Okulu, zihinde canlandırılan objelerin teknik kısmını, taslağını, desen ve tasarımını, dizaynını bir bütün olarak sizlere öğretmektedir. Hem hayal gücünüz geliştirecek bilgi ve deneyime; hem de teknik olarak gelişeceğiniz bilgi ve deneyime bu sertifika programı ile ulaşabilirsiniz.

Hayalinizdeki Her Şeyi Yeniden Tasarlayın

Tasarım, yaptığımız ya da yapmayı hayal ettiğiniz her şeydir. İçerisinde; hüner, bilim, öykü, propaganda, felsefe ve daha pek çok şey vardır. Tüm bunlar zihnin bize sunduğu güzelliklerdir.Grafik ve Web Tasarım Okulu size tüm bu güzellikleri somut olarak gerçekleştirme gücü, bilgisi, deneyimi sunmaktadır. Bu sertifika programı ile hayal ettiğiniz tüm tasarımları gerçekleştirebilecek teknik bilgiye ve program bilgisine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Grafik tasarım, web tasarım bir tekniktir. Gelişi güzel yapılacak bir uygulama değildir. Bemar kariyer, Grafik ve Web Tasarım Okulu eğitiminde araştırma, çözüm, eskiz, taslak ve tasarıma dair, webe dair her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğretmektedir. Tasarımcı olmak istiyorsanız, sizi özel şeyler üretmek istiyorsanız, iyi bir ajansta kariyer yapmak istiyorsanız bu sertifika programı işe mutlaka tanışın.

Bemar Kariyer ile Tasarım Sanata Dönüşüyor

Tasarım, her meslek grubunun vazgeçilmez bir öğesidir. Bir ürün, bir hizmet her işlemden önce tasarlanır. Web tasarım, grafik tasarım çok yönlü mesleklerdir. Özellikle ajansların yoğun olarak kullandığı bu meslekler, vizyon sahibi bireyler ile büyük bir yaratıcılık ile hayat bulur. Bemar kariyer, Grafik ve Web Tasarım Okulu ile bu yaratıcı mesleğe sizi dahil eder.

Tasarım, yaratıcılığın, keyfin, zevkin dekoratif şeklidir. Hayata dair pek çok şey tasarım ile hayat bulur, canlanır ve yeniden yorumlanır. Çok yönlü olmanızı sağlayan son derece değerli bir sanattır. Size yeni ufuklar sunan, yeni yollar çizdiren, yaşam standardını yükselten ve değiştiren bir ilgi ve meslek alanıdır. Bemar Kariyer Okulu sizi bu alanda farklılaştıracak eğitimi ile kariyer planınızı tasarlayın!


Eğitim Programı

Grafik Tasarım Sanatı ve Kültürü
Adobe Photoshop Eğitimi
Adobe Illustrator Eğitimi
Adobe Indesign Eğitimi
Photoshop Web Arayüzü Eğitimi
Adobe Dreamweaver Eğitimi
Adobe Flash Eğitimi


Grafik ve Web Tasarım Okuluna tasarım alanında kariyer hedefleyen en az lise mezunu herkes katılabilir. Ayrıca bu program web ve grafik alanında çalışan ve mevcut işlerindeki becerilerini arttırmayı hedefleyenler içinde uygundur.
Kitlesel iletişim teknolojilerindeki her yeni gelişme ile birlikte yaratım süreci içersinde ruh ve zihnin işbirliğini ön planda tutarak, görsel ve yeteneklerin yer veren güncel ve uygulamalı program eğitiminden oluşmaktadır. Adobe ürünlerini kullanarak bireylerin bilgi ve becerilerini arttırarak tasarım alanında uygulamacı grafik tasarım uzmanı, web tasarım uzmanı olarak şirketlerin reklam ve pazarlama departmanlarında, fotoğraf stüdyolarında, e-ticaret portalların da ya da freelance olarak kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.

Katılımcılar Illustrator, Indesign, Photoshop, Dreamweaver, Flash ve Coreldraw olmak üzere altı tasarım programı öğrenirler. Tasarım ilkeleri, renk sistemleri, tipogragi, baskı öncesi hazırlık ve baskı teknikleri üzerine kuramsal temel ve uygulamalı eğitim alan katılımcılar, sektörün içindeki, uzman eğitmenlerle çalışırlar ve profesyonel tasarım tekniklerini, aplikasyonlarını öğrenirler. Böylece iş hayatındaki birçok konuda bilgi sahibi olarak kariyerine yön verecek bilgilere sahip olurlar.
Bemar Kariyer Okulu, uyguladığı Ölçme Değerlendirme Sistemi kapsamında öğrencilerini eğitim süresince çeşitli proje görevlerine tabi tutar. Eğitimler sırasında projeler yaptırılır. Bu projelerin not ortalamaları alınarak katılımcıların mezuniyet notu hesaplanır. Grafik ve Web Eğitim Programlarını bitiren ve katılım koşullarını yerine getiren tüm Bemar Kariyer Okulu Öğrencileri Bemar Kariyer Okulu Katılım Belgesi almaya hak kazanır.

Bemar Kariyer Okulları Adobe Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezidir.

Bemar Kariyer Okulları Certiport Sınav Merkezidir.