Microsoft Office
80 SAAT

Bu eğitimle birlikte; ONLINE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ ÜCRETSİZ

Microsoft Office

Bemar Microsoft Office eEğitim Programı

Microsoft ve Bemar Sizler İçin Çalışıyor

Bemar Kariyer Okulu, hayatın en büyük dinamiklerinden bir tanesi olan bilgisayarı, tüm yönleri ile sizlerle buluşturuyor. Günümüzde her sektör tüm işlemlerini bilgisayar üzerinden yönetiyor, çözümlüyor ve sonuçlandırıyor. Hem iş hayatında, hem sosyal hayatta, hem de eğitim hayatında başrolde olan bilgisayar, tüm ihtiyaca yönelik programları ile her yerdedir.

Bemar Kariyer Okulu, Microsoft Office eğitim programı ile verilmek istenilen eğitimi en etkili şekilde sunmaktadır. Tüm eğitimlerimizi sizler için inşa ediyoruz. Bilgili ve uyumlu eğitim kadromuz ile tüm sorularınıza cevap bulabilir, istediğiniz uygulamayı profesyonel yaklaşımlarla öğrenebilirsiniz. İş Hayatının, Eğitim Hayatının ve Sosyal Hayatın Temel Eğitimi…

Microsoft Office eğitimi; Word, Excel, Powerpoint gibi Microsoft ürünlerinin bütününe hakim olabileceğiniz bir eğitimdir. Bilgisayar eğitim programlarında en etkili öğrenme biçimi ‘’ uygulamalı’’ öğrenme biçimidir. Bemar, bu hususta son derece hassas bir çalışma sunmaktadır. Profesyonel eğitmenleri ile programları en ince ayrıntısına kadar sizlere öğretmektedir.

Her kurumda Microsoft Office programları en yoğun ve en sık kullanılan programları oluşturmaktadır. Bu anlamda bilgili, donanımlı ve bilinçli elemanlara ihtiyaç vardır. Kurumlar bu eğitimleri ciddiye almalı ve çalışanlarına yatırım yapmalıdır. Bu eğitim hem profesyoneller için hem amatörler için kısacası herkes için sunulan bir eğitimdir. İş hayatını, eğitim hayatını son derece kolaylaştıran Microsoft Office programları, Bemar Kariyer Okulu ayrıcalığı ile sizlerle buluşmaktadır.


Eğitim Programı

Temel Bilgi Teknolojileri
Microsoft Office Word 2013
Microsoft Office Excel 2013
Microsoft Office Access 2013
Microsoft Office Outlook 2013
Microsoft Office Power Point 2013
Microsoft Office Publisher 2013
Etkili İnternet Kullanımı
Çevresel Birimlerin Kullanımı
Donanım ve Program Kurulumu
Network Bağlantıları
Bilgisayar Güvenliği


Bilgisayar kullanma becerisine ihtiyaç duyan herkes için içeriklendirilmiş temel bir program. Bilgisayarla ilgili becerilerini geliştirmeye ve uzman olmayı düşünenler için başlangıç noktası olarak düşünülebilir.
İş hayatının vazgeçilmezi olan Microsoft Office programlarının gösterildiği ve katılımcıların uygulamalı bir şekilde programlara hakim olmaları adına iş veya özel yaşamlarında bilgisayarı kullanmalarına yönelik Microsoft işletim sistemi ve ofis ürünleri ile ilgili başlangıç seviyede bilinmesi gereken güncel ve uygulamaları program eğitiminden oluşmaktadır.

Bilgisayarlarla ilgili becerilerini geliştirmeyi amaçlayan ve uzman olmayı düşünenler için başlangıç noktası olan eğitim,katılımcılara ofis ortamında ihtiyaç duyulan temel becerilerin kazandırılmasını ve iş hayatını kolaylaştırmaya yöneliktir. Katılımcı eğitim sonunda Microsoft işletim sistemini kullanabilir, belgeler düzenleyebilir, tablolar, grafikler, sorgulamalar oluşturabilir, etkili sunumlar oluşturur, outlook sayesinde e-posta trafiğini yönlendirebilir, interneti iş ve bireysel ihtiyaçları doğrultusunda etkin bir şekilde kullanabilir.
Eğitim programını bitiren ve katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar eğitim sonunda;

*M.E.B. Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası

*Bemar Kariyer Okulu Onaylı Başarı

Bemar Kariyer Okulları Microsoft Gold Partner Yetkili Eğitim Merkezidir.

Bemar Kariyer Okulları Prometric Test Merkezidir.
Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar her türlü ofis ortamında çalışabilir, edindikleri bilgi ve becerilerini görevlerini yerinegetirirken değerlendirebilirler. Gerekli deneyim ve yetkinliği kazandıklarında ve gereken belgeleri aştıklarında çeşitli kurumlarda eğitmenlik yapabilirler.