Satış Pazarlama Uzmanlığı
80 SAAT

Bu eğitimle birlikte; ONLINE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ ve ONLINE PAZARLAMA & SATIŞTA UZMANLIK EĞİTİMİ ÜCRETSİZ

Satış Pazarlama Uzmanlığı

Bemar Satış Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Sürdürülebilir Başarı İçin; Satış Pazarlama…

Satış ve pazarlama, bir öngörüler bütünüdür. Teknik bilginin, deneyimlenmiş bilginin, öğrenilmiş bilginin ortaklığında doğan son derece önemli kavramlardır. Kişilerin ya da kurumların bu alandaki bilgi, birikim, tecrübe ve eğitimi son derece önemlidir. Bemar Kariyer Okulu, sunduğu sertifika ve eğitim hizmetleri ile size bu alanda en iyi olan sunumu vaat etmektedir.

Satış pazarlama uzmanlığı, sürdürülebilir başarı için, kazanç için, prestij için son derece önemlidir. Tüketiciyi tanımak, ürünü analiz edebilmek, pazar payı yüksek ürünler ile lokomotif satışlar oluşturmak gibi pazarlamanın ve satışın temel yapı taşlarının dinamiklerini öğreneceğiniz Satış pazarlama uzmanlığı eğitimi, kişisel kariyerinizde ya da kurumsal kariyerde son derece önemli olacaktır. Başarının Başrolü; Satış Pazarlama…

Hedef kitlenin başrolü oynadığı satış ve pazarlama olgusu, ölçülebilir veriler sunmaktadır. Bu durum başarı çıtasının yüksekliğini de belirlemektedir. Bemar Kariyer Okulu, %100 satış ve pazarlama eğitimi ile bireysel ya da kurumsal katılımcılar için benzersiz bir eğitim programı sunmaktadır. Sektördeki profesyoneller, kariyer hedefi satış ve pazarlama olanlar ya da kariyerini bu yönde devam ettirmek isteyenler, Bemar’ın sunduğu ayrıcalıklı Satış Pazarlama Uzmanlığı eğitiminden faydalanabilirler.

Satış ve Pazarlama Alanındaki Küratör: Bemar Kariyer…

Satış ve pazarlamada konjektör sürekli bir değişim ve gelişim içerisindedir. İnsanların alışkanlıkları, beğenileri, istekleri popüler kültürün sürekli yeni bir şeyler ile karşımıza çıkması tüm bu değişim ve gelişimin bir parçasıdır. Kurumların ve kişilerin bu disiplinler bütününde hareket etmesi için uzman bir eğitim alması gereklidir. Dünyadaki satış ve pazarlama döngüsü tıpkı bir yanardağ gibidir. Her kişi ve kurum her an harekete geçecek bu yanardağın zorlukları ile de güzellikleri ile de karşılaşacak deneyime sahip olmalıdır.

Bemar kariyer, Satış pazarlama uzmanlığı eğitimi ile bu alanda bambaşka bir bakış açısı kazanmanızı sağlıyor. Satış ve pazarlamanın büyülü ve kazançlı dünyasına sizi davet ediyor. Kişisel başarının ve kurumsal başarının şifrelerini kulağınıza fısıldıyor.


Eğitim Programı

Pazarlama teorisine giriş
Rekabet ve konumlanma
Ticarete
Rakip firmalar ve pazar analizi
Satış ve pazarlamada iletişim teknikleri
Farklılaşma ve hedef kitle belirleme
Potansiyel müşterilere ulaşma yolları
Tüketici davranışları ve müşteri türleri
Satış türleri (doğrudan satış, perakende satış)
Müşterilerin satın alma kararlarına etki eden faktörler
Satışta beden dili
Reklam ve halkla ilişkiler
Başarılı satıcının özellikleri
Satış uygulamaları ve uygulama değerlendirmeleri
İnternet temelli satış ve e – ticaret
Teknolojik ürün satışları
İtirazları karşılama ve ikna yolları
Telefonda satış ve püf noktaları
Müşteri kaybettiren davranışlar
Satış Pazarlama
Yeni Pazarlar ve Alıcılara Ulaşma
NLP Teknikleri ile Satış ve Pazarlama


Çağımızın ve ülkemizin rekabet koşulları doğrultusunda geleneksel anlayışı modern çerçevede revize eden, teori ve uygulamalı program eğitiminden oluşmaktadır. Kurumların günümüz satış ve pazarlama konusunda donanımlı ve kendisini geliştirmiş, bilgi, duyarlılık ve ileri aşamalarda başarı için ürün-sunum stratejileri geliştirmek üzere istihdam edilmek ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.
Çağımızın ve ülkemizin rekabet koşulları doğrultusunda geleneksel anlayışı modern çerçevede revize eden, teori ve uygulamalı program eğitiminden oluşmaktadır. Kurumların günümüz satış ve pazarlama konusunda donanımlı ve kendisini geliştirmiş, bilgi, duyarlılık ve ileri aşamalarda başarı için ürün-sunum stratejileri geliştirmek üzere istihdam edilmek ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.

NLP (Neuro Linguistic Programming) merkezinde devam eden eğitim katılımcılara sadece ekonomik alanda değil, toplumsal hayatın birçok alanında yararlanabilecekleri bilgiler sunar. Eğitim sürecinde teori ve uygulamanın birlikte ilerlemesi katılımcılara kendini geliştirme, Satış ya da Pazarlama konusunda uzman haline gelme yolunu açar. Role-play uygulamaları ile iş hayatında karşılaşacakları birçok durumun üzerine önceden düşünme ve hazırlanma fırsatı yakalayacaklardır. Güncel satış ve pazarlama stratejileri ile kendisini geliştirme imkanı yakalayan katılımcılar eğitim sonunda sektör içinde kendini gösterebilen personellere dönüşecektir.
Eğitim programını bitiren ve katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar eğitim sonunda;

*Bemar Kariyer Okulu Onaylı Başarı Sertifikası almaya hak kazanırlar.